$39.55 €42.43
weather +6 Київ

Фуркад: Не здивувався перемозі Підручного на торішньому чемпіонаті світу

Фуркад: Не здивувався перемозі Підручного на торішньому чемпіонаті світу Підручний минулого сезону завоював золоту медаль на чемпіонаті світу

Французький біатлоніст Мартен Фуркад не вважає дивним те, що українець Дмитро Підручний опинився на п'єдесталі у минулому сезоні чемпіонату світу.

Переможець індивідуальних перегонів першого етапу Кубка світу з біатлону француз Мартен Фуркад вважає збірну України гарним суперником. Про це Фуркад сказав у коментарі "UA:Біатлон".

"Я не здивувався перемозі [Дмитра] Підручного на чемпіонаті світу. У біатлоні шанси на перемогу мають багато спортсменів, і він був одним із них", – сказав Фуркад.

Француз додав, що починаючи з Андрія Дериземлі й донині українці завжди були кандидатами на подіум.

"Українці – хороші стрільці, тому немає нічого дивного в тому, що Дмитро опинився на п'єдесталі", – резюмував Фуркад.

У березні 2019 року Підручний завоював золоту медаль на чемпіонаті світу з біатлону в перегонах переслідування.

4 грудня відбулися індивідуальні перегони на Кубку світу з біатлону. Перші три місця посіли французькі біатлоністи, а Фуркад завоював золоту медаль. Найкращий час серед українців продемонстрував Підручний, він посів 20-те місце і відстав від Фуркада на чотири хвилини і 14,5 секунди. Видання "ГОРДОН" провело текстову онлайн-трансляцію перегонів.