$39.54 €42.05
weather +8 Київ

Україна посіла 10-те місце у чоловічій естафеті на Кубку світу з біатлону

Україна посіла 10-те місце у чоловічій естафеті на Кубку світу з біатлону Українські спортсмени пробігли три штрафні кола

Чоловіча збірна України з біатлону відстала від переможця, збірної Норвегії, на три хвилини 31 секунду.

Збірна України з біатлону посіла 10-те місце в чоловічій естафеті на четвертому етапі Кубка світу, який відбувається в німецькому Обергофі, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Перше місце посіла збірна Норвегії, друге – збірна Франції (+4,4), бронзову нагороду виборола команда Німеччини (+48,2).

Україна відстала від лідера на три хвилини 31,1 секунди. Українські спортсмени подолали три штрафні кола і витратили дев'ять додаткових набоїв.

Збірну України представляли Артем Тищенко, Артем Прима, Антон Дудченко та Сергій Семенов.

Раніше жіноча збірна України з біатлону посіла шосте місце в естафеті.

12 січня в межах Кубка світу з біатлону відбудеться чоловічий мас-старт, початок о 15.30.