$39.22 €42.36

Українка завоювала золото Кубка світу з фрістайлу

Українка завоювала золото Кубка світу з фрістайлу Мохнацька завоювала першу золоту медаль Кубка світу в кар'єрі

Українська спортсменка Надія Мохнацька у фінальному виступі заробила 73,66 бала.

Українська спортсменка Надія Мохнацька 28 лютого завоювала золоту медаль на етапі Кубка світу з лижного фрістайлу, який відбувається у Казахстані, пише Міжнародна федерація лижного спорту на своєму офіційному сайті.

Українка у фінальному виступі заробила 73,66 бала.

Мохнацька обійшла представницю США Нік Меган, яка фінішувала другою (73,08 бала). Бронзу завоювала Жанбота Алдабергенова з Казахстану (71,2 бала).

Національний олімпійський комітет України повідомляє, що це перша золота медаль Кубка світу в кар'єрі Мохнацької.

Інша українка, Анастасія Новосад, посіла 11-те місце. Найуспішнішим серед чоловіків став Микола Пуздерко, який опинився на дев'ятій сходинці.