$39.63 €42.29
weather +16 Київ

Українка завоювала золото на чемпіонаті з карате в Чилі

Українка завоювала золото на чемпіонаті з карате в Чилі Терлюга виступає у вазі до 55 кг

Українська каратистка Анжеліка Терлюга у фіналі турніру Karate1 Serie A, який проводили в чилійській столиці Сантьяго, перемогла італійку Сару Кардін із рахунком 2:0.

Українка Анжеліка Терлюга 12 січня завоювала золоту медаль на чемпіонаті з карате Karate1 Serie A, який проводили в чилійській столиці Сантьяго, повідомляє офіційний сайт Всесвітньої федерації карате (WKF).

У фіналі вагової категорії до 55 кг Терлюга перемогла італійку Сару Кардін із рахунком 2:0.

Інша українка, Галина Мельник, завоювала бронзову медаль у вазі до 68 кг, пише офіційний сайт WKF.

Серія А Karate1 – друга за значущістю серія турнірів, яку проводять під егідою Всесвітньої федерації карате.

Наступний етап змагань відбудеться в турецькому Стамбулі із 12-го до 21 червня. Усього у 2020 році буде проведено три етапи.