$39.57 €42.12
weather +12 Київ

Понад третина українців вірить, що чемпіоном Європи 2020 з футболу стане Україна – опитування

Понад третина українців вірить, що чемпіоном Європи 2020 з футболу стане Україна – опитування У перемогу збірної України на Євро 2020 найбільше вірять молодь і жінки
36% українців вірять, що чемпіоном Європи 2020 з футболу стане національна збірна. Про це свідчать опубліковані 3 липня результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

18% респондентів переконані, що переможцем Євро 2020 буде суперник збірної України в 1/4 фіналу турніру – команда Англії, 15% назвали Італію, 10% – Іспанію, 7% – Бельгію (програла Італії й уже вилетіла з Євро), 2% – Данію, по 1% – Швейцарію (програла Іспанії у чвертьфіналі й закінчила виступ на турнірі) та Чехію.

Соціологи зазначають, що в перемогу національної збірної України на Євро 2020 найбільше вірять молодь (46%) і жінки (44%).

Інфографіка: ratinggroup.ua Інфографіка: ratinggroup.ua

Усього з 30 червня до 2 липня опитано 2200 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, крім тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях та Криму. Метод – CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності з довірчою ймовірністю 0,95 – не більше ніж 2,1%.

Поєдинок між Україною та Англією відбудеться сьогодні в Римі. Матч на стадіоні "Олімпіко" розпочнеться о 22.00, повідомляють на сайті УЄФА.

Збірна України з футболу вперше в історії подолала груповий етап чемпіонату Європи й вийшла у плей-оф турніру.

У першому турі Євро 2020 збірна України програла збірній Нідерландів із рахунком 2:3. Під час матчу українці відігралися з 0:2 і втратили нічию наприкінці поєдинку.

Обігравши команду Північної Македонії, збірна України перервала серію із шести поразок поспіль у фінальних частинах чемпіонатів Європи з футболу. Востаннє національна команда перемагала збірну Швеції на домашньому Євро 2012 з рахунком 2:1.

У третьому матчі групи С на Євро 2020 Україна мінімально програла збірній Австрії та посіла в підсумку третє місце, маючи в активі три очки.

В 1/8 фіналу Євро 2020 українці перемогли команду Швеції з рахунком 2:1 і вийшли у чвертьфінал турніру.