$39.57 €42.12
weather +12 Київ

УЄФА призначив арбітра на матч Україна – Англія, він уже судив гру українців на Євро 2020 Брих судив матч України проти Нідерландів
Матч чвертьфіналу чемпіонату Європи з футболу 3 липня між збірними України та Англії розсудить німецький арбітр Фелікс Брих. Про це повідомила пресслужба Української асоціації футболу.

"На матчі 1/4 фіналу Євро 2020 Україна – Англія працюватиме знайома нам німецька бригада арбітрів", – написали в асоціації.

На лініях Бриху допомагатимуть співвітчизники Марк Борш і Штефан Лупп. Обов'язки четвертого арбітра виконає іспанець Карлос дель Серро Гранде.

Арбітр системи відеоповторів VAR – Марко Фрітц. Перші асистенти арбітра VAR – Крістіан Дінгерт і Крістіан Гіттельманн. Третій асистент арбітра VAR – Бастіан Данкерт (усі – Німеччина).

Брих працював на стартовому матчі збірної України на чемпіонаті. У ньому команда Андрія Шевченка поступилася Нідерландам із рахунком 2:3.

Збірна України з футболу вперше в історії подолала груповий етап чемпіонату Європи і вийшла у плей-оф турніру.

У першому турі Євро 2020 збірна України програла збірній Нідерландів із рахунком 2:3. У процесі матчу українці відігралися з 0:2 і втратили нічию наприкінці поєдинку.

Обігравши команду Північної Македонії, збірна України перервала серію із шести поразок поспіль у фінальних частинах чемпіонатів Європи з футболу. Востаннє національна команда перемагала збірну Швеції на домашньому Євро 2012 із рахунком 2:1.

У третьому матчі групи С на Євро 2020 Україна мінімально програла збірній Австрії та посіла в підсумку третє місце, маючи в активі три очки.

В 1/8 фіналу Євро 2020 збірна України перемогла команду Швеції з рахунком 2:1 і вийшла у чвертьфінал турніру. 3 липня в Римі (Італія) українці зіграють проти збірної Англії. Матч відбудеться о 22.00 на стадіоні "Олімпіко".