$39.67 €42.52

Борчиня Коляденко здобула для України ще одну бронзову медаль Олімпійських ігор у Токіо

Борчиня Коляденко здобула для України ще одну бронзову медаль Олімпійських ігор у Токіо Коляденко перемогла у поєдинку за третє місце

Українська спортсменка Ірина Коляденко 4 серпня у поєдинку за третє місце з вільної боротьби у ваговій категорії до 62 кг на Олімпійських іграх у Токіо перемогла Анастасію Григор'єву з Латвії. Про це йдеться на сайті Олімпіади.

22-річна українка контролювала хід поєдинку, здобувши перемогу з рахунком 3:1.

Отже, Коляденко завоювала для України 11-ту медаль Олімпійських ігор у Токіо.

3 серпня у півфіналі українка програла лідерці світового рейтингу, чотирикратній чемпіонці Азії Айсулуу Тинибековій з Киргизстану.

Олімпійські ігри 2020 року мали проводити у Токіо з 24 липня до 9 серпня минулого року, через поширення коронавірусної інфекції змагання перенесли на 2021 рік. Їх проводять без глядачів із 23 липня до 8 серпня. В Олімпіаді візьме участь приблизно 11 тис. спортсменів з понад 200 країн світу.

У медальному заліку на першому місці зараз Китай (32 золотих, 21 срібна і 16 бронзових медалей). На другому – США, на третьому – Японія.

Україна наразі перебуває на 37-му місці, у неї 11 олімпійських медалей: золота – у греко-римській боротьбі, дві срібні – у запливі на дистанції 1500 м вільним стилем і у греко-римській боротьбі – і вісім бронзових – у жіночому дзюдо, у чоловічому фехтуванні, у стрільбі з пневматичного пістолета, у запливі на дистанції 800 м вільним стилем, у великому тенісі, дві у вільній боротьбі (крім бронзи Коляденко, ще одна у ваговій категорії до 68 кг) і у синхронному плаванні.