$39.58 €42.26

"Шалена" заруба ". Зеленський відреагував на перемогу збірної України на Євро 2020

"Шалена" заруба ". Зеленський відреагував на перемогу збірної України на Євро 2020 Зеленський: Неймовірна напруга, шалена "заруба" в екстратаймі та феєрична розв'язка
Президент України Володимир Зеленський у Twitter відреагував на перемогу збірної України над командою Швеції в 1/8 фіналу Євро 2020.

"Та-а-ак, це перемога-а-а! Ми в 1/4 Євро! Неймовірна напруга, шалена "заруба" в екстратаймі та феєрична розв'язка на 121-й хвилині. Це було нереально круто! Хлопці, respect – ви справжні бійці!" – написав він.

Також президент побажав здоров'я українському півзахиснику Вікторові Бєсєдіну. Йому довелося покинути поле після того, як захисник Швеції Маркус Даніельсон прямою ногою влучив українцеві в коліно.

29 червня відбувся матч 1/8 Євро 2020 між Україною та Швецією. Українська збірна перемогла з рахунком 2:1 і вийшла у чвертьфінал – уперше в історії національної збірної.

В 1/4 Євро 2020 збірна України зіграє проти національної збірної Англії. Поєдинок відбудеться 3 липня на стадіоні "Олімпіко" в Римі.

Детальніше про перебіг матчу Швеція – Україна можна прочитати в текстовій онлайн-трансляції.