$39.67 €42.52
weather +13 Київ

Збірна України вийшла до чвертьфіналу Євро 2020

Збірна України вийшла до чвертьфіналу Євро 2020 Вирішальний гол у матчі забив Артем Довбик
Національна збірна України в напруженому матчі обіграла збірну Швеції та вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи 2020 року, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Основний час поєдинку закінчився з рахунком 1:1. Першою забила збірна України – Олександр Зінченко на 27-й хвилині ударом у дотик замкнув подачу Андрія Ярмоленка.

Однак за дві хвилини до кінця першого тайму Швеція зрівняла рахунок завдяки дальньому удару Еміля Форсберга.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Огляд першого тайму. Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

На восьмій хвилині першого екстратайму збірна Швеції залишилася в меншості. Маркус Даніельсон у підкаті вдарив у коліно Артемові Бєсєдіну, і рефері після перегляду повтору вирішив показати йому червону картку (Бєсєдін через травму теж не зміг продовжувати гру, його замінив Віктор Циганков).

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Видалення Даніельсона. Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

Україна вирвала перемогу на другій компенсованій хвилині другого екстратайму: дебютант збірної Артем Довбик головою замкнув флангову подачу у виконанні Зінченка.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Гол Довбика. Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

У чвертьфіналі Євро 2020 збірна України зіграє проти національної збірної Англії. Поєдинок відбудеться 3 липня на стадіоні "Олімпіко" в Римі.

Детальніше про перебіг матчу Швеція – Україна можна прочитати в текстовій онлайн-трансляції.