$39.47 €42.18

"Динамо" і "Шахтар" в УПЛ синхронно обіграли команди, що борються за третє місце "Шахтар" забив супернику чотири м'ячі
У 18-му турі української Прем'єр-ліги з футболу київське "Динамо" виграло у луганської "Зорі", а донецький "Шахтар" розгромив чернігівську "Десну".

14 березня в межах 18-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) із футболу київське "Динамо" і донецький "Шахтар" зміцнили своє лідерське становище в турнірній таблиці. Про це повідомляє сайт УПЛ.

"Динамо" у статусі  лідера турніру грало в Запоріжжі проти луганської "Зорі", яка йде на третьому місці. Київський клуб забив двічі: Артем Бєсєдін на 55-й хвилині та Сергій Сидорчук на 58-й. Матч завершився з рахунком 2:0.

"Шахтар" приймав у Києві чернігівську "Десну", яка йде в УПЛ четвертою, і завершив матч розгромними 4:0. По два голи забили Тете (з пенальті на 34-й хвилині та з гри на 80-й) і Манор Соломон (на 75-й і 77-й хвилинах).

Отже, "Динамо" залишилося одноосібним лідером турніру, у нього 43 очки. "Шахтар" і далі  відстає від динамівців на чотири очки. На третьому місці з 32 очками залишилася "Зоря". У "Десни" – 30 очок.

Відбулися також такі поєдинки 18-го туру УПЛ:

"Минай" – "Інгулець" 0:1;

"Ворскла" – "Дніпро-1" 0:1;

"Маріуполь" – "Колос" (Ковалівка) 1:4;

"Олександрія" – "Олімпік" (Донецьк) 2:0.

Ще один матч, між львівськими командами "Львів" і "Рух", відбудеться пізніше. Їхній результат на розташування лідерів УПЛ не вплине.