$41.30 €46.10
weather +24 Київ
languages

"Динамо" не змогло перемогти "Зальцбург" і покидає Лігу чемпіонів

"Динамо" не змогло перемогти "Зальцбург" і покидає Лігу чемпіонів "Динамо" під час матчу програвало

27 серпня в австрійському місті Зальцбург київський футбольний клуб "Динамо" зіграв унічию з місцевим "Зальцбургом" у другому матчі плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів і покинув цей турнір. Про це повідомляє сайт УЄФА.

У першому матчі за тиждень до цього українська команда поступилася 0:2, і для потрапляння у груповий етап Ліги чемпіонів треба було вигравати з різницею у три м'ячі.

Проте рахунок відкрив "Зальцбург". Адам Дагім на 12-й хвилині поєдинку реалізував перший же удар своєї команди, завдавши його зі штрафного майданчика, пише "Терикон".

"Динамо" відігралося на 29-й хвилині. Владислав Ванат ударив із 13 м у дальній нижній кут воріт австрійської команди.

Українська команда більше атакувала й довше тримала м'яч, але виграти матч їй не вдалося.

Підсумковий результат матчу – 1:1, двоматчевого протистояння – 3:1 на користь "Зальцбурга".

"Динамо" покидає Лігу чемпіонів і восени зіграє у груповому турнірі Ліги Європи УЄФА.

"Динамо" стартувало в Лізі чемпіонів поєдинками другого кваліфайраунду проти сербського "Партизана". Кияни двічі розгромили суперника –  6:2 і 3:0. У третьому відбірковому раунді "Динамо" спочатку зіграло внічию (1:1), а у другому матчі перемогло (2:0) шотландський "Рейнджерс".

Від України в Лізі чемпіонів зіграє тепер лише чинний чемпіон країни донецький "Шахтар", боротьбу за трофей він розпочне одразу у груповому турнірі, який триватиме із 17 вересня 2024 року до 29 січня 2025 року.

Фінал Ліги чемпіонів цього сезону відбудеться в німецькому Мюнхені 31 травня 2025 року.