$39.55 €42.43
weather +13 Київ

"Динамо" в Лізі чемпіонів розгромно програло італійцям

"Динамо" в Лізі чемпіонів розгромно програло італійцям Динамівці (у синіх футболках) не втримали гравців "Ювентуса"
У передостанньому турі групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА київське "Динамо" пропустило три м'ячі від італійського "Ювентуса".

2 грудня в п'ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА у групі G київське "Динамо" поступилося в Турині італійському "Ювентусу". Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

На 21-й хвилині перший м'яч забив Федеріко К'єза. На 57-й Роналду подвоїв результат, а Альваро Мората на 66-й хвилині встановив остаточний рахунок – 3:0 на користь "Ювентуса".

Коментуючи результат матчу, головний тренер київського клубу Мірча Луческу зазначив, що іноді молоді гравці "Динамо" ухвалюють неправильні рішення і що команді не вистачило досвіду.

"Але ми ростемо, розвиваємося, це величезний досвід для наших молодих гравців", – вважає наставник киян.

Матч такого рівня вперше обслуговувала суддя-жінка – Стефані Фраппар із Франції.

У паралельному матчі групи G угорський "Ференцварош" поступився вдома іспанській "Барселоні" 0:3.

"Динамо" і "Ференцварош" мають по одному очку і 8 грудня в останньому турі групового етапу в Києві з'ясують між собою, хто з них навесні буде грати в Лізі Європи.

"Барселона" і "Ювентус" уже здобули путівку у весняну стадію Ліги чемпіонів.