$40.75 €43.84
weather +21 Київ
languages

Франція завдяки автоголу бельгійців вийшла у чвертьфінал футбольного Євро

Франція завдяки автоголу бельгійців вийшла у чвертьфінал футбольного Євро Матч відбувався у Дюссельдорфі

1 липня у німецькому Дюссельдорфі в 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу збірна Франції з рахунком 1:0 перемогла збірну Бельгії. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Франція й Бельгія – найсильніші європейські команди згідно з рейтингом ФІФА (друге і третє місце відповідно), тому на їхній поєдинок очікували з інтересом.

Гра відбувалася з перевагою французів у володінні м'ячем (54% проти 46% у бельгійців) та кількості атак (55 проти 22).

Перший м'яч глядачі побачили лише на 85-й хвилині. М'яч у власні ворота забив Ян Вертонген з "Андерлехту" (Брюссель).

У хвилини матчу, що залишилися, бельгійській команді не вдалося змінити рахунок.

У чвертьфіналі збірна Франції зіграє з переможцем пари Португалія – Словенія, поєдинок яких відбудеться сьогодні пізно ввечері.

Фінальна частина Євро 2024 відбувається із 14 червня до 14 липня в Німеччині.

У Євро 2024 брала участь і збірна України. 17 червня українці програли Румунії 0:3, 21 червня виграли у Словаччини 2:1, а 26 червня зіграли внічию з Бельгією 0:0 і покинули турнір.