$39.51 €42.36
weather +16 Київ

Футболісти збірної України зіграли внічию зі збірною Англії у відборі на Євро 2024. На останніх хвилинах арбітр не призначив пенальті

Футболісти збірної України зіграли внічию зі збірною Англії у відборі на Євро 2024. На останніх хвилинах арбітр не призначив пенальті М'яч у ворота англійців забив Зінченко, який грає за клуб з Англії

9 вересня в польському місті Вроцлав національна збірна України з футболу зіграла внічию 1:1 зі збірною Англії у відбірковому матчі чемпіонату Європи 2024 року у групі С. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Українська команда відкрила рахунок на 26-й хвилині після точного удару півзахисника лондонського "Арсеналу" Олександра Зінченка.

На 41-й хвилині англійці забили м'яч у відповідь, відзначився гравець "Манчестер Сіті" Кайл Вокер.

На 85-й хвилині арбітр переглядав відео епізоду з потенційним пенальті у ворота збірної України, проте вирішив його не призначати.

Статистика демонструє значну перевагу Англії у володінні м'ячем (65% проти 35% в українців).

Пізніше 9 вересня зіграють ще дві збірні з відбірної групи С, Північна Македонія та Італія.

У турнірній таблиці українська команда посідає друге місце із сімома очками після чотирьох ігор, першими йдуть англійці, вони виграли всі чотири матчі з п'яти, у них 13 очок.