$41.09 €44.63
weather +29 Київ
languages

Іспанія вчетверте стала чемпіоном Європи з футболу, Англія програла другий фінал поспіль Фінальний матч відбувся в Берліні

14 липня в німецькому Берліні збірна Іспанії здобула звання чемпіона Європи з футболу, перемігши англійську команду. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Перший тайм минув із перевагою іспанців, а рахунок було відкрито на 47-й хвилині після точного удару іспанця Ніко Вільямса, який грає за "Атлетік" із Більбао.

На 73-й хвилині збірній Англії вдалося зрівняти рахунок, це зробив Коул Палмер із лондонського "Челсі".

Здавалося, командам доведеться грати додаткові 15-хвилинки, але збірна Іспанії зуміла завдати ще одного влучного удару. На 86-й хвилині це зробив Мікель Оярсабаль із "Реал Сосьєдад".

Підсумковий результат – 2:1 на користь іспанців.

Текстову трансляцію поєдинку вело видання "ГОРДОН".

До цьогорічного розіграшу збірна Іспанії ставала тріумфатором Євро тричі: 1964-го (у фіналі виграла в Радянського Союзу 2:1), 2008-го (перемогла 1:0 Німеччину) і 2012-го (4:0 виграла в Італії). Ще одного разу іспанці фінал програли (1984 року господарям Євро французам).

Отже, загальна перемога в Німеччині стала для збірної Іспанії четвертою на Євро.

Збірна Англії жодного разу чемпіонату Європи не вигравала, а у фіналі грала лише раз – у минулому розіграші, 2020 року, англійці в серії пенальті програли у фіналі італійцям (основний час – 1:1, серія пенальті – 3:2).

Фінальна частина Євро 2024 відбувалася із 14-го червня в Німеччині.

У Євро 2024 брала участь і збірна України. 17 червня українці програли Румунії 0:3, 21 червня виграли у Словаччини 2:1, а 26 червня зіграли внічию з Бельгією 0:0 і покинули турнір.