$41.01 €44.72
weather +26 Київ
languages

Збірна Іспанії – перший фіналіст Євро 2024

Збірна Іспанії – перший фіналіст Євро 2024 Ямаль забив м'яч Франції у віці 16 років 362 днів

Збірна Іспанії з футболу 9 липня у півфіналі Євро 2024 із рахунком 2:1 здобула вольову перемогу над командою Франції. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Французи відкрили рахунок на дев'ятій хвилині матчу, Рандаль Коло-Муані ударом головою замкнув навіс від Кілліана Мбаппе.

Збірна Іспанії – перший фіналіст Євро 2024 фото 1 Фото: EPA
Збірна Іспанії – перший фіналіст Євро 2024 фото 2 Фото: EPA

Збірна Іспанії відігралася за 12 хвилин. 16-річний Ламін Ямаль крученим ударом влучив у далеку "дев'ятку" французьких воріт, м'яч із відскоком від штанги залетів у сітку.

Ямаль став автором "наймолодшого голу" у фінальних турнірах Євро (у віці 16 років 362 днів).

Збірна Іспанії – перший фіналіст Євро 2024 фото 3 Фото: EPA

А ще за чотири хвилини Іспанія вийшла вперед – після удару Дані Ольмо м'яч від ноги Жюля Кунде залетів у ворота. Сайт УЄФА зарахував його як гол Ольмо.

Збірна Іспанії – перший фіналіст Євро 2024 фото 4 Фото: EPA

2:1 – такий рахунок не змінився до кінця матчу. Його відеоогляд опубліковано на YouTube-каналі "Megogo Спорт".

Іспанія вп'яте вийшла у фінал Євро, де зустрінеться з переможцем іншого півфіналу – Нідерланди – Англія (відбудеться 10 липня).

Збірна Іспанії – перший фіналіст Євро 2024 фото 5 Фото: EPA

Фінальна частина Євро 2024 відбувається із 14 червня до 14 липня в Німеччині.

У Євро 2024 брала участь і збірна України. 17 червня українці програли Румунії 0:3, 21 червня виграли у Словаччини 2:1, а 26 червня зіграли внічию з Бельгією 0:0 і покинули турнір.