$39.22 €42.36

Ярмоленко: Нас надломив цей швидкий гол

Ярмоленко: Нас надломив цей швидкий гол Ярмоленко задоволений результатом збірної на Євро 2020: Ми програли одній із найкращих команд світу
Капітан збірної України з футболу Андрій Ярмоленко в коментарі програмі "Великий футбол" на каналі "Футбол 1" сказав, що вважає заслуженою перемогу Англії в матчі проти України за вихід у півфінал Євро 2020.

"Я їх вітаю і бажаю удачі в майбутньому. Напевно, нас десь надломив цей швидкий м'яч [на початку першого тайму], тому що у нас була стратегія на цю гру, але коли ти пропускаєш м'яч на третій хвилині, то відразу все ламається і доводиться перебудовуватися", – сказав футболіст після матчу.

Він вважає досягненням потрапляння збірної в 1/4 чемпіонату.

"Ми – чудова команда з гарним колективом, тому ми знаємо, завдяки чому ми можемо грати. Ми знаємо, як ми можемо грати. Незважаючи на результат 0:4 сьогодні, я пишаюся тим, що перебуваю в цьому колективі, і вважаю, що для нашої збірної це величезне досягнення – пройти в таку стадію. Я вітаю наших уболівальників із таким результатом. Вважаю, що ми виступили добре. Звичайно, у деяких матчах могли грати краще, але я задоволений результатом. Ми затрималися довше на цьому турнірі, ніж такі команди, як Німеччина, Португалія. Так, сьогодні ми програли, але потрібно дивитися, кому ми програли. Я вважаю, що ми програли одній із найкращих команд світу", – додав Ярмоленко.

Збірна України з футболу цього року вперше в історії подолала груповий етап чемпіонату Європи і вийшла у плей-оф турніру.

В 1/8 фіналу Євро 2020 українці перемогли команду Швеції з рахунком 2:1 і вийшли у чвертьфінал турніру.

3 липня в Римі команда Андрія Шевченка зустрілася зі збірною Англії, українці програли з рахунком 0:4 і покинули турнір. Видання "ГОРДОН" вело текстову онлайн-трансляцію матчу.