$39.60 €42.27
weather +7 Київ

Ястремська обіграла третю ракетку світу та вийшла до чвертьфіналу турніру в Дубаї. Світоліна зазнала поразки

На турнірі в Дубаї Ястремська перемогла Крейчикову під час тай-брейку

Українська тенісистка Даяна Ястремська у другому колі турніру в Дубаї вийшла до чвертьфіналу, перемігши третю ракетку світу Барбору Крейчикову (Чехія), повідомляє 16 лютого пресслужба Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Ястремська виграла у третьої ракетки світу Барбори Крейчикової (6:3, 7:6). У другому сеті Ястремська могла виграти з таким самим рахунком, як і в першому і закрити матч, але Крейчикова зробила брейк, після чого взяла ще дві подачі та обігнала українку з рахунком 6:5. Ястремській вдалося зрівняти рахунок та перевести гру на тай-брейк, де спортсменка з України "дотиснула" свою суперницю, повідомляє НВ.

Зараз Ястремська на 131-му місці в рейтингу WTA.

Перша ракетка України Еліна Світоліна (№15 у рейтингу WTA) поступилася представниці Швейцарії Джил Тайкманн (№35 у рейтингу WTA) у другому колі турніру (6:7, 2:6), повідомляє Tribuna.com.

Зустріч тривала 1 годину 41 хвилину. Українка тричі подала навиліт, зробила шість подвійних помилок і не реалізувала жодного з п'яти брейк-пойнтів.

15 лютого покинула турнір на старті змагань українська тенісистка Марта Костюк (№49 у рейтингу WTA). У 1/16 фіналу українка не впоралася з другою ракеткою світу Аріною Соболенко, повідомляла пресслужба WTA.

Тенісний чемпіонат Дубая – професійний тенісний турнір, який проводять у Дубаї (ОАЕ) на кортах Aviation Club Tennis Centre. У 2022 році він відбувається із 14-го до 20 лютого.

Раніше Світоліна вигравала турнір у Дубаї двічі – у 2017-му та 2018 році, повідомляє Isport.