$39.63 €42.29
weather +15 Київ

Молодіжна збірна України з футболу розгромно поступилася в півфіналі чемпіонату Європи

Молодіжна збірна України з футболу розгромно поступилася в півфіналі чемпіонату Європи Українці відкрили рахунок, але не втримали перемоги

5 липня у столиці Румунії Бухаресті молодіжна збірна України з футболу (U21) з рахунком 1:5 програла збірній Іспанії в півфіналі чемпіонату Європи. Про це повідомляє сайт УЄФА.

На 13-й хвилині українці відкрили рахунок. Михайло Мудрик з англійського "Челсі" обіграв захисників суперника і видав точний пас на Артема Бондаренка, той забив.

За чотири хвилини іспанці зрівняли рахунок, це зробив Абель Руїс (який уже забивав у ворота збірної України в матчі групового турніру).

На 24-й хвилині Оян Сансет вивів збірну Іспанії вперед.

Після перерви гра української збірної теж не потішила.

На 54-й хвилині забив Антоніо Бланко, на 68-й – Аймар Ороз, на 78-й – Серхіо Гомес.

Підсумковий результат – 5:1 на користь збірної Іспанії.

8 липня у фіналі молодіжного Євро зіграють Англія (обіграла сьогодні Ізраїль 3:0) та Іспанія.

Фінальний турнір Євро 2023 (U21) відбувається у Грузії й Румунії із 21 червня до 8 липня.

У матчах групового турніру збірна України обіграла збірні Хорватії (2:0) і Румунії (1:0), а з Іспанією зіграла внічию 2:2. У чвертьфіналі команда Руслана Ротаня перемогла Францію 3:1.