$39.51 €42.36
weather +21 Київ

Збірна України з футболу вийшла у півфінал молодіжного Євро й уперше в історії зіграє на Олімпіаді Судаков забив два м'ячі збірної України з трьох
2 липня у румунському місті Клуж-Напока молодіжна збірна України з футболу (U21) із рахунком 3:1 перемогла збірну Франції у чвертьфіналі чемпіонату Європи. Про це повідомляє сайт УЄФА.

На 19-й хвилині рахунок відкрив француз Раян Шеркі. У цей час у його збірної була значна перевага за кількістю атак.

Після забитого м'яча активізувалися українці і заробили пенальті. Його реалізував Георгій Судаков із донецького "Шахтаря".

Він же на 44-й хвилині вивів збірну Україну вперед, вийшовши віч-на-віч із голкіпером французької команди.

На 86-й хвилині півзахисник "Шахтаря" Артем Бондаренко забив третій м'яч у ворота збірної Франції.

Підсумковий результат – 3:1.

Статистика засвідчує, що французи більше атакували.

У півфіналах молодіжного Євро зіграють Ізраїль проти Англії й Іспанія проти України. Поєдинки відбудуться 5 липня.

"Террикон" пише, що вихід української збірної до півфіналу молодіжного Євро означає, що вона вперше в історії зіграє на Олімпіаді.

Фінальний турнір Євро 2023 (U21) відбувається у Грузії й Румунії з 21 червня до 8 липня.

У попередніх матчах збірна України обіграла збірні Хорватії (2:0) і Румунії (1:0), а з Іспанією зіграла внічию 2:2.