$39.67 €42.52
weather +18 Київ

Облилися водою в прямому ефірі. Гордон і Голованов відсвяткували перемогу України на Євро 2020. Відео

Облилися водою в прямому ефірі. Гордон і Голованов відсвяткували перемогу України на Євро 2020. Відео Голованов (праворуч) і Гордон (ліворуч) облилися водою
Скріншот: Україна 24 / YouTube
Засновник видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон і ведучий каналу "Україна 24" Василь Голованов у прямому ефірі облилися водою, святкуючи перемогу української збірної на Євро 2020.

Гордон і Голованов у ефірі програми "Час Голованова" разом стежили за матчем української збірної проти Швеції. Журналісти, серед іншого, обговорили поразку збірної Росії на Євро. Гордон зазначив, що він радів цьому факту.

"Це велика політика, і будь-яка перемога збірної Росії з футболу – це перемога Кремля й особисто [президента Росії Володимира] Путіна. Звісно, радів", – сказав Гордон.

На запитання ведучого, за кого вболівають росіяни після програшу своєї збірної на Євро, Гордон відповів, що за Україну.

"Більшість росіян вболіває за Україну, хоч як дивно звучать мої слова", – сказав Гордон.

Скріншот: Україна 24 / YouTube Скріншот: Україна 24 / YouTube

Гордон пообіцяв, що якщо Україна виграє матч, то він виллє на себе склянку води, і слова свого дотримав.

Коли пролунав фінальний свисток матчу і стало зрозуміло, що Україна виграла з рахунком 2:1, Голованов і Гордон відсвяткували перемогу, виливши на себе по склянці води.

Відео: Дмитрий Гордон / YouTube

Основний час матчу Україна – Швеція закінчився з рахунком 1:1. На другій компенсованій хвилині другого екстратайму українець Артем Довбик забив вирішальний гол і Україна перемогла в матчі.

Детальніше про перебіг матчу Швеція – Україна можна прочитати в текстовій онлайн-трансляції.

У чвертьфіналі Євро 2020 збірна України зіграє проти національної збірної Англії. Поєдинок відбудеться 3 липня на стадіоні "Олімпіко" в Римі.