$39.58 €42.26

Переможцем Ліги Європи УЄФА став "Атлетіко" з Мадрида

Переможцем Ліги Європи УЄФА став "Атлетіко" з Мадрида "Атлетіко" забивав у фіналі тричі

У фінальному матчі Ліги Європи футбольний клуб "Атлетіко" з Мадрида з рахунком 3:0 виграв у французького "Олімпіка".

У фіналі Ліги Європи УЄФА, який відбувся у французькому Ліоні 16 травня, іспанський "Атлетіко" (Мадрид) із рахунком 3:0 обіграв "Олімпік" із Марселя. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Дублем відзначився гравець клубу з Мадрида Антуан Грізманн – м'ячі він забив на 21-й і 49-й хвилинах. Ще один м'яч забив на 89-й хвилині Габі.

Згідно з опублікованою статистикою фінального матчу, команда, що програла, мала вищу точність передач (77% проти 67% у супротивника) і краще володіння м'ячем (54% проти 46%).

Водночас "Атлетіко" влучив у створ воріт французів чотири рази, а "Олімпік" – тільки двічі.

Онлайн-трансляцію поєдинку вів сайт "ГОРДОН".