$39.78 €42.38
weather +10 Київ

У півфіналах Ліги Європи "Олімпік" виграв у "Зальцбурга", а "Арсенал" та "Атлетіко" зіграли внічию "Атлетіко" майже весь матч грало в меншості

У півфінальних поєдинках Ліги Європи УЄФА перемогу здобув тільки "Олімпік" із французького Марселя, на своєму стадіоні він обіграв австрійський "Зальцбург" із рахунком 2:0. Матч лондонського "Арсеналу" і мадридського "Атлетіко" завершився з рахунком 1:1.

У перших півфінальних матчах розіграшу Ліги Європи, що відбулися 26 квітня, "Олімпік" із Марселя виграв на своєму стадіоні в австрійського "Зальцбурга" з рахунком 2:0, а поєдинок у Лондоні між місцевим "Арсеналом" і мадридським "Атлетіко" завершився внічию 1:1. Про це повідомляє сайт УЄФА.

За "Олімпік" забивали Флоріан Товен (15-та хвилина) і Клінтон Н′Жьє (63-тя хвилина).

У грі, яка відбулася у Великобританії, за команди забивали французькі легіонери. На 61-й хвилині рахунок відкрив гравець "Арсеналу" Александр Ляказетт, а другий м'яч забив на 82-й хвилині Антуан Грізманн.

"Атлетіко" з 10-ї хвилини протистояння грало в меншості.

Матчі-відповіді півфінальної стадії відбудуться 3 травня в Іспанії та Австрії.