$39.60 €42.44
weather +12 Київ

Полтавська "Ворскла" вилетіла з Ліги конференцій УЄФА, програвши грузинській "Ділі"

Полтавська "Ворскла" вилетіла з Ліги конференцій УЄФА, програвши грузинській "Ділі" "Ворскла" не зуміла досягти результату, необхідного для продовження боротьби

3 серпня полтавський футбольний клуб "Ворскла" програв у грузинському місті Горі місцевій команді "Діла" в поєдинку-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Перший матч відбувся 27 липня в польському місті Тихи, він завершився вольовою перемогою українського клубу з рахунком 2:1.

У Грузії поєдинок розпочався з домінування "Діли", і на 45-й хвилині господарям поля вдалося зрівняти рахунок за сумою двох ігор. Точного удару завдав Отар Парулава.

На 71-й хвилині український легіонер "Діли" Микола Ковталюк зробив рахунок у матчі 2:0, а за сумою двох матчів – 3:2 на користь грузинського клубу.

Проте за три хвилини "Ворскла" забила, відзначився Руслан Степанюк. Такий розвиток подій давав надію на додатковий час.

І все-таки "Діла" забила важливий для себе гол, це зробив легіонер із Барбадосу Тьєррі Гейл.

Матч завершився з рахунком 3:1 на користь грузинської команди, яка за сумою двох зустрічей (4:3) проходить у наступний етап Ліги конференцій. "Ворскла" вибуває з боротьби за трофей.

У Лізі конференцій зіграє ще один український клуб, "Динамо" (Київ). Його футболісти розпочнуть боротьбу за трофей на наступному етапі, у третьому кваліфікаційному раунді.

Суперником "Динамо" стане переможець протистояння "Арарат (Вірменія) – "Аріс" (Греція). Перший матч завершився нічиєю 1:1.