$41.11 €44.88
weather +19 Київ
languages

Рекордсмен із Кенії Кіпчоге не фінішував на олімпійському марафоні й заявив, що більше не побіжить на Олімпіадах

Рекордсмен із Кенії Кіпчоге не фінішував на олімпійському марафоні й заявив, що більше не побіжить на Олімпіадах Кіпчоге назвав свій забіг у Парижі "найгіршим марафоном"

10 серпня на Олімпіаді в Парижі один із найтитулованіших марафонців, 39-річний Еліуд Кіпчоге з Кенії, не зміг добігти до кінця дистанції. Про це повідомляє сайт Міжнародного олімпійського комітету (МОК).

На Олімпійських іграх Кіпчоге не зміг фінішувати "вперше у своїй легендарній кар'єрі".

Марафонець зійшов із дистанції одразу після позначки 30 кілометрів, пробігши приблизно одну годину й 40 секунд, причина сходження – "дискомфорт в області талії".

"Це мій найгірший марафон", – заявив Кіпчоге.

Він наголосив, що завершував марафон і восьмим, і десятим, а тепер не фінішував зовсім. Спортсмен прокоментував те, що сталося словами "таке життя".

Кіпчоге заявив, що в Олімпіаді 2028 у Лос-Анджелесі (США) він брати участь як марафонець не буде, і пообіцяв "розвиватися і проявляти себе в інших речах".

Кіпчоге – олімпійський чемпіон 2016-го і 2020 років у марафоні.

У жовтні 2019 року Кіпчоге "вибіг" із двох годин (1.59.40) на марафоні у Відні , проте світовий рекорд не був зафіксований через неофіційний статус забігу.

25 вересня 2022 Кіпчоге став переможцем Берлінського марафону з результатом 2.01.09.