$41.31 €44.71
weather +9 Київ
languages

"Шахтар" у присутності Залужного програв "Арсеналу" в Лізі чемпіонів УЄФА

"Шахтар" у присутності Залужного програв "Арсеналу" в Лізі чемпіонів УЄФА Матч відбувся на стадіоні "Арсеналу"

22 жовтня в Лондоні донецький футбольний клуб "Шахтар" із мінімальним рахунком поступився англійському "Арсеналу" у третьому турі регулярного сезону Ліги чемпіонів. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Початок гри був за англійською командою, вона частіше атакувала й завдавала ударів.

Рахунок відкрили на 29-й хвилині, але автором забитого м'яча став не футболіст "Арсенала", а воротар "Шахтаря" Дмитро Різник. М'яч після удару Габріеля Мартінеллі влучив у штангу, потім у спину голкіпера – і влетів у ворота.

У другому таймі "Арсенал" також домінував, про що свідчить статистика УЄФА (наприклад, на 78-й хвилині відсоток володіння м'ячем у команд був 59% на 41% не на користь "Шахтаря").

На 77-й хвилині англійський клуб не зумів реалізувати пенальті, призначене за гру рукою у штрафному майданчику, – Різник відбив м'яч, який летів по центру.

Більше глядачі не побачили голів, поєдинок завершився з рахунком 1:0 на користь "Арсенала".

На стадіоні в Лондоні були президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко й посол України у Великобританії, колишній головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний, а також футболіст збірної України й лондонського "Челсі" Михайло Мудрик, який раніше грав у "Шахтарі".

Після трьох турів у Лізі чемпіонів станом на вечір 22 жовтня "Шахтар" посідає у турнірній таблиці 28-ме місце із 36 команд.

У першому турі "Шахтар" зіграв унічию 0:0 з італійською "Болоньєю" та програв 0:3 теж італійській "Аталанті".

Наступний двобій у Лізі чемпіонів "Шахтар" проведе 6 листопада проти швейцарського "Янг Бойз".

У Лізі чемпіонів сезону 2024/2025 стартував ще один український клуб – київське "Динамо". Однак у серпні на стадії плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів київська команда поступилася австрійському "Зальцбургу" і покинула цей турнір. "Динамо" грає в Лізі Європи.

Фінал Ліги чемпіонів цього сезону відбудеться в німецькому Мюнхені 31 травня 2025 року.