$39.22 €42.36

Тренер футбольної збірної України після нічиєї з Францією: Залишаємося у грі

Тренер футбольної збірної України після нічиєї з Францією: Залишаємося у грі Петраков: Пропустили м'яч якийсь не такий
В.о. головного тренера національної збірної України з футболу Олександр Петраков прокоментував нічию зі збірною Франції в межах відбіркового циклу на чемпіонат світу 2022 року. Стенограму післяматчевої пресконференції опублікувала 5 вересня Українська асоціація футболу.

Матч у Києві 4 вересня завершився з рахунком 1:1. Українці забили на 44-й хвилині, а французи – на 50-й.

"Сказав [футболістам у перерві], що граємо за тією ж структурою, що потрібно витримати 10 хвилин і не пропустити. Чому не витримали? Це футбол. Збірна Франції – чинний чемпіон світу. Я вдячний своїм хлопцям за все, що вони зробили. Ми залишаємося у грі", – сказав Петраков.

На запитання журналістів, чи стала національна збірна України "його" командою, в.о. головного тренера відповів, що для цього "потрібен час".

"Це неможливо, щоб команда вже стала моєю", – вважає Петраков.

Він висловив жаль, що українські футболісти не виграли в Києві.

"Пропустили м'яч якийсь не такий", – зазначив Петраков.

Збірна України у відборі на чемпіонат світу в Катарі провела у групі D п'ять матчів і всі завершила внічию. В активі українців п'ять очок, як і у Фінляндії, яка обіграла 4 вересня Казахстан із рахунком 1:0.

Усього у групі п'ять команд, безпосередньо до фінальної частини чемпіонату світу вийде переможець. Збірна, яка посіла друге місце, братиме участь у плей-оф-відборі.

Наступний матч відбіркового турніру українська команда проведе 9 жовтня у Фінляндії.