$39.60 €42.44
weather +11 Київ

Україна обіграла Мальту і зберегла друге місце у групі відбору на Євро 2024

Україна обіграла Мальту і зберегла друге місце у групі відбору на Євро 2024 Україна заробила три очки в матчі проти аутсайдера групи C

Збірна України з футболу в матчі відбіркового турніру на чемпіонат Європи 2024 року обіграла національну збірну Мальти, повідомляє офіційний сайт Європейського футбольного союзу (УЄФА).

Матч, який відбувався на стадіоні Та-Калі, завершився з рахунком 3:1 на користь української команди.

На 12-й хвилині поєдинку збірна України пропустила гол після удару Пола Мбонга, проте вже в першому таймі команді Сергія Реброва вдалося зрівняти рахунок і вийти вперед: на 38-й хвилині Раян Камензулі після подачі Сергія Судакова невдало вибив м'яч, відправивши його в сітку власних воріт, а на 43-й хвилині Артем Довбик реалізував пенальті, призначений за фол Джозефа Мбонга (брат автора першого гола) на Михайлові Мудрику.

Наприкінці другого тайму – на 85-й хвилині – Мудрик забив третій гол збірної України.

У паралельному матчі групи збірна Англії з таким самим рахунком – 3:1 – обіграла Італію.

Тепер, після семи зіграних матчів у відбірковому турнірі, збірна України із 13 очками посідає друге місце у групі C, відстаючи від Англії, яка лідирує, на три очки (в англійців одна гра в запасі). В останньому турі відбору Україна зіграє зі збірною Італії, яка зараз посідає третє місце з 10 очками (гра відбудеться 20 листопада). Італійці, крім матчу з Україною, мають зіграти з Північною Македонією (четверте місце, сім очок). Отже, щоб безпосередньо вийти у фінальну частину Євро 2024, Україна має або обіграти Італію, або зіграти з чинними чемпіонами Європи внічию і сподіватися, що вони програють або зіграють внічию з македонцями.