$39.39 €42.33
weather +12 Київ

Збірна України з футболу не змогла відібрати очки в італійців у відборі Євро 2024 photo icon

Збірна України з футболу не змогла відібрати очки в італійців у відборі Євро 2024 Поєдинок відбувся в Мілані

12 вересня в італійському місті Мілан національна збірна України з футболу з рахунком 1:2 програла збірній Італії у відбірковому матчі чемпіонату Європи 2024 року у групі С. Про це повідомляє сайт УЄФА.

За перші пів години гри італієць Давіде Фраттезі забив два м'ячі – на 12-й хвилині і 29-й. У випадку із другим голом арбітр переглядав відеозапис VAR, щоб переконатися, що Фраттезі не був в офсайді.

До перерви українська збірна скоротила рахунок до мінімуму – на 41-й хвилині нападник київського "Динамо" Андрій Ярмоленко добив м'яч у сітку після рикошету у штрафному майданчику суперника.

У другому таймі жодній із команд змінити рахунок не вдалося.

Статистика УЄФА демонструє значну перевагу італійців за таким показником, як володіння м'ячем, – 59% проти 41%.

У паралельному матчі ігрового дня у відбірковій групі С збірна Північної Македонії обіграла на виїзді Мальту з рахунком 2:0.

У турнірній таблиці українська команда опустилася на третє місце, у неї лишилося сім очок після п'яти ігор. Стільки ж очок в Італії та Північної Македонії. Лідирують англійці, вони виграли чотири матчі із п'яти (єдина нічия була в них зі збірною України), у них 13 очок.

Збірна України з футболу не змогла відібрати очки в італійців у відборі Євро 2024 1 Скріншот: uefa.com

Євро 2024 відбудеться із 14 червня до 14 липня в Німеччині.