$39.39 €42.33
weather +8 Київ

Українка Костюк перемогла чемпіонку Wimbledon і вдруге в сезоні вийшла у фінал турніру WTA. Відео

Українка Костюк перемогла чемпіонку Wimbledon і вдруге в сезоні вийшла у фінал турніру WTA. Відео На турнірі у Штутгарті Костюк здобула третю поспіль перемогу над суперницею з першої десятки

Українська тенісистка Марта Костюк (№27 WTA) вийшла у фінал турніру WTA 500 у німецькому Штутгарті. Про це 20 квітня повідомляють на сайті Жіночої тенісної асоціації.

У півфіналі Костюк у двох сетах (7:6, 6:2) виграла у переможниці Wimbledon 2023 Маркети Вондроушової (№8 WTA) із Чехії.

У першому сеті українка вела по геймах 5:1, але впустила кілька сетболів і зрештою змогла взяти партію тільки на тай-брейку, зазначив "Великий теніс України".

У другому сеті Костюк знову вигравала 5:1, але цього разу з першої спроби подала на сет і матч, 6:2.

Це була друга зустріч суперниць. Костюк зрівняла рахунок в очних поєдинках із Вондроушовою, 1:1.

На турнірі у Штутгарті Костюк здобула третю поспіль перемогу над суперницею з першої десятки (загалом сьому в кар'єрі) і вдруге цього сезону зіграє у фіналі турніру WTA (загалом – втретє у кар'єрі).

У фіналі на Костюк чекає матч проти Олени Рибакіної (№4 WTA) із Казахстану.

На турнірах WTA тенісистки зіграли між собою двічі – торік обмінялися перемогами.

Турнір WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix проводять у німецькому Штутгарті з 15-го до 21-го квітня на ґрунтовому покритті. Призовий фонд змагань – майже $922,6 тис. Торішньою переможницею турніру стала нинішня перша ракетка світу Іга Свьонтек із Польщі (її у півфіналі перемогла суперниця Костюк по фіналу Рибакіна).

Цього сезону Костюк один раз грала у фіналі турніру WTA – у Сан-Дієго.