$39.47 €42.18
weather +12 Київ

Українка Костюк розгромила росіянку на US Open

Українка Костюк розгромила росіянку на US Open Костюк зіграє у другому колі чемпіонату США

18-річна Марта Костюк у матчі першого кола Відкритого чемпіонату США з тенісу виграла в Дар'ї Касаткіної з Росії.

У поєдинку першого раунду Відкритого чемпіонату США з тенісу 18-річна Марта Костюк з України, яка посідає 137-ме місце у світовому рейтингу, обіграла Дар'ю Касаткіну з Росії – 6:1, 6:2. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Касаткіній 23 роки, наразі вона перебуває на 70-й позиції в рейтингу WTA.

Костюк домінувала і на подачі, і на прийомі. Вона зробила за матч шість брейків, лише двічі поступившись своєю подачею. Гра завершилася за 59 хвилин.

У другому колі киянка зіграє з переможницею пари Коко Гауфф (США) – Анастасія Севастова (Латвія).

Раніше першого дня US Open українка Ангеліна Калініна поступилася першому номеру посіву Кароліні Плішковій із Чехії. Ще одна представниця України Леся Цуренко знялася з турніру.