$39.78 €42.38
weather +4 Київ

Українська тенісистка Калініна не дограла фіналу турніру WTA в Італії

Українська тенісистка Калініна не дограла фіналу турніру WTA в Італії Калініна була сіяна на турнірі 30-ю
У ніч на 21 травня у фіналі одиночного розряду представницького тенісного турніру в Римі Internazionali BNL d'Italia українка Ангеліна Калініна відмовилася від продовження боротьби з Оленою Рибакіною з Казахстану. Про це повідомляє сайт Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Перший сет виграла Рибакіна (6:4) і взяла один гейм у другому сеті, але потім Калініна відмовилася від подальшої боротьби.

Водночас вона заплакала.

"Я намагаюся, але не можу", – пояснила Калініна свою відмову продовжувати гру через проблеми медичного характеру.

Українка була сіяна на турнірі 30-ю, у світовому рейтингу вона 47-ма. Її суперниця – шоста ракетка світу.

Для Калініної фінал у Римі став першим у кар'єрі на рівні турнірів WTA.

У півфіналі Калініна виграла у росіянки Вероніки Кудерметової.

Internazionali BNL d'Italia проводили з 10 травня на ґрунтовому покритті. Як повідомляють на сайті змагань, призовий фонд жіночого турніру становить понад $2,5 млн.

В одиночному розряді змагань в основній сітці стартували, окрім Калініної, українки Еліна Світоліна, Даяна Ястремська (обидві програли у першому колі), Марта Костюк і Леся Цуренко (програли у третьому колі).

Internazionali BNL d'Italia раніше двічі вигравала вже колишня перша ракетка України Еліна Світоліна, вона зробила це у 2017-му та 2018 році, обидва рази обігравши у фіналі Сімону Халеп із Румунії.