$39.22 €42.36
weather +8 Київ

Визначили всі команди, які представлятимуть Україну у футбольних єврокубках

Визначили всі команди, які представлятимуть Україну у футбольних єврокубках У Лізі Європи стартує три українські команди
9 травня завершився останній тур української Прем'єр-ліги (УПЛ), у якому визначили всіх представників України в єврокубках УЄФА. Результати опублікував сайт УПЛ.

Київське "Динамо", яке достроково виграло турнір, в останній грі УПЛ із рахунком 3:0 розгромило "Колос" із Ковалівки Київської області.

Срібний призер чемпіонату донецький "Шахтар" обіграв "Інгулець" із рахунком 1:0.

"Зоря" (Луганськ), яка посіла третє місце, в останньому матчі сезону УПЛ перемогла "Олександрію" – 2:1.

"Динамо" і "Шахтар" представлять Україну в Лізі чемпіонів УЄФА. Кияни почнуть боротьбу з групового турніру, донецький клуб зіграє відбіркові матчі.

У Лізі Європи гратиме "Зоря".

"Колос" та полтавська "Ворскла", що посіли третє, четверте і п'яте місця в УПЛ, – у Кубку конфедерацій.

На "єврокубкове" місце "Ворскла" піднялася в останньому турі завдяки своїй перемозі над "Минаєм" (2:1) і поразці чернігівської "Десни" від "Маріуполя" (1:4).