$39.51 €42.36
weather +15 Київ

Збірна України напряму вийде на Євро 2024, якщо переможе Італію. Нічия не спрацює Два м'ячі у ворота Північної Македонії забив гравець збірної Італії Федеріко К'єза

Майбутній суперник збірної України з футболу команда Італії 17 листопада з рахунком 5:2 перемогла Північну Македонію у матчі відбору на Євро 2024 у групі C. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Італійці до перерви забили тричі, відзначилися Маттео Дарміан (17-та хвилина) і двічі – Федеріко К'єза (41-ша та 45-та + 2).

У другому таймі на 52-й та 74-й хвилині два голи забив півзахисник Північної Македонії Яні Атанасов, скоротивши перевагу Італії до одного м'яча, 3:2.

Але сенсації не сталося. До кінця поєдинку італійці забили ще два голи, відзначилися Джакомо Распадорі (81-ша) та Стефан Ель-Шаараві (90-та + 3), 5:2 у підсумку.

В іншому поєдинку групи С збірна Англії з рахунком 2:0 обіграла Мальту, зазначають на сайті УЄФА.

Після таких результатів збірна України опустилася із другого місця у групі на третє, пропустивши вперед Італію. В обох команд по 13 очок.

Збірна України напряму вийде на Євро 2024, якщо переможе Італію. Нічия не спрацює фото 1 Инфографика: uefa.com

У завершальному матчі групової стадії відбору на Євро 2024 у номінально домашньому поєдинку збірна України 20 листопада у Леверкузені (Німеччина) прийматиме італійців.

Щоб здобути пряму путівку у фінальну частину турніру, збірній України потрібна лише перемога. За рівної кількості очок у разі нічиєї вище будуть італійці, оскільки вони перемогли українців у першому очному матчі – 2:1.