$39.38 €42.31
weather +6 Київ

У Кубку України з футболу "Шахтар" програв команді з Першої ліги

У Кубку України з футболу "Шахтар" програв команді з Першої ліги "Шахтар" (у сірих футболках) програв у Києві
Визначилися півфіналісти Кубка України з футболу. Донецького "Шахтаря" серед них немає. Київське "Динамо" пробилося в четвірку найкращих команд лише за пенальті.

3 березня відбулися чвертьфінали Кубка України з футболу, результатом яких став виліт із турніру одного з лідерів Прем'єр-ліги, донецького "Шахтаря". Про це повідомила Українська асоціація футболу.

"Шахтар" у Києві програв "Агробізнесу" з Волочиська Хмельницької області, яка виступає в Першій лізі.

Основний час поєдинку завершився без забитих м'ячів, а в другому екстратаймі гравець "Агробізнесу" Богдан Семенець забив у ворота донецької команди єдиний, як виявилося, м'яч. 1:0 на користь клубу з Волочиська.

Київське "Динамо" свій чвертьфінал насилу виграло в Києві. Його поєдинок із "Колосом" із Ковалівки Київської області завершився серією 11-метрових ударів після 0:0 в основний і додатковий час. Точнішими були кияни – 4:3.

Також у чвертьфіналі Кубка України "Дніпро-1" і "Олександрія" після 1:1 у грі пробивали післяматчеві пенальті. Найуспішніше це зробив клуб із Кіровоградської області – 4:3.

Четвертим півфіналістом стала луганська "Зоря", яка обіграла в Луцьку "Верес" із рахунком 2:1. "Верес" відкрив рахунок на 18-й хвилині (Михайло Шестаков, із пенальті), проте "Зоря" забила двічі: на 25-й хвилині (Дмитро Іванисеня) і на 59-й (Владислав Кочергін).

Жеребкування півфінальних пар Кубка України відбудеться 4 березня.