Будинок Андрія Шевченка у Києві кілька разів потрапляв під ракетні обстріли російських окупантів
Будинок президента Української асоціації футболу Андрія Шевченка в Києві кілька разів потрапляв під ракетні обстріли російських окупантів. Про це Шевченко розповів в інтерв'ю, яке 31 січня опубліковано на YouТube-каналі "Бомбардир".
За словами Шевченка, він також кілька разів опинявся в Києві під час масованих атак російських окупантів на столицю України.
"Ви мені сказали, що вже потрапляли в ситуацію в Києві, коли обстріли були серйозні. І у вас у будинку вилетіли вікна. Що, так ударило сильно?" – запитав у Шевченка журналіст Роман Бебех.
"Так, там поряд із будинком. Це ж не перший раз. Таких ситуацій за два роки було..." – відповів він.
"Вас не лякає – із Лондона приїжджаєте у воюючу країну, по суті?" – поцікавився журналіст.
"Я зробив уже свій вибір, я ж сказав. Я зробив цей вибір через два дні після початку повномасштабної війни, – відповів Шевченко. – Я сказав, що я буду допомагати, розмовляти, розказувати. Після мого першого приїзду і спілкування із друзями, і спілкування з військовими, які якраз і стоять на першій лінії, я зрозумів, що це треба робити постійно".
Контекст:
Шевченко як нападник грав за київський футбольний клуб "Динамо", "Мілан", "Челсі". Тричі ставав найкращим бомбардиром Ліги чемпіонів. Власник "Золотого м'яча".
Із 2016-го до 2021 року Шевченко був головним тренером збірної України. 25 січня 2024 року його обрали президентом Української асоціації футболу.
У травні 2022 року Шевченко став першим послом глобальної платформи United24 зі збору коштів для України. Сім'я Шевченка проживає за кордоном.
У травні 2022 року Шевченко повідомив, що мати із сестрою та племінницею виїхали до Італії. "Мама із сестрою місяць із початку війни залишалися в Києві. І потім подолали довгий і складний шлях до Італії, бо у Британію не пускали із собаками, а їх у нас дві. Щасливий їх обійняти! Віримо, що дуже скоро зберемося вдома у рідному Києві", – написав тоді футболіст. Раніше він казав, що його матір і сестра прийняли у своєму будинку дві сім'ї, які евакуювалися з міста Буча, а самі тривалий час не погоджувалися виїхати з країни.