Малюська заявив, що збирає гроші, оскільки через політичну діяльність його ніхто не візьме на роботу
За словами міністра юстиції Дениса Малюськи, після завершення політичної кар'єри він не зможе повернутися на своє попереднє місце роботи.
Міністр юстиції Денис Малюська заявив у Facebook, що не може витратити всі накопичення і повинен залишити частину грошей "на потім".
За його словами, після завершення політичної кар'єри він не зможе повернутися до своєї попередньої роботи, якою займався майже 10 років, оскільки протягом кількох років його будуть вважати політичним діячем. Малюська додав, що жодна міжнародна компанія або організація не візьме його на роботу після звільнення з міністерства.
Малюська заявив, що в Мін'юсті і далі підвищуватимуть зарплати для всіх посадовців, а також планують найняти у штат топових юристів.
"Це зекономить мільйони доларів бюджетних коштів, які ми зараз вимушені, наприклад, витрачати на аутсорс вітчизняних та іноземних адвокатів, чиї погодинні ставки іноді можуть доходити ледь не до тисячі доларів. Це буде не дуже піарно, зате правильно й економно", – розповів міністр.
За словами Малюськи, йому довелося виправдовуватися перед дружиною, оскільки 226 тис. грн зарплати було вказано без урахування податків.
Раніше Малюська заявляв, що, якщо йому не підвищать зарплати до 80 тис. грн, він звільниться.
Ексміністр соціальної політики Павло Розенко 13 січня повідомив, що, за його інформацією, зарплати українських топчиновників підвищили у три з половиною – п'ять разів, а зарплату нардепів – у два з половиною рази, більш ніж до 100 тис. грн на місяць. Коментуючи цю інформацію, спікер парламенту Дмитро Разумков зазначив, що зарплати нардепам підвищили на 3 тис. грн "у зв'язку з прожитковим мінімумом".
У коментарі виданню "ГОРДОН" Розенко сказав, що керівництво Верховної Ради змінило плани щодо підвищення зарплат народним депутатам через резонанс у суспільстві.
13 січня "Українська правда" з посиланням на дані електронного декларування та ЗМІ повідомила, що міністр культури, молоді і спорту України Володимир Бородянський у грудні 2019 року отримав зарплату 112 904 грн, його перший заступник Анатолій Максимчук – 405 000 грн.
Прем'єр-міністр Олексій Гончарук 14 січня заявив, що роботу державних топменеджерів має бути відповідно винагороджено, оскільки на чиновників "покладена велика відповідальність за результати".