Три українки вийшли у фінал Олімпіади 2020 у стрибках у висоту, Магучіх вважають головною претенденткою на золото

Магучіх підійшла до фіналу Олімпіади з найкращим результатом сезону у світі
Фото: EPA
Українки Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко та Юлія Левченко вийшли у фінал змагань у стрибках у висоту на Олімпійських іграх 2020 у Токіо. Про це свідчать результати кваліфікації на сайті Ігор.

Усі троє у кваліфікації змогли подолати висоту 1,95 м, необхідну для подальшої боротьби за медалі.

Загалом у фіналі 14 легкоатлеток. Вирішальні змагання в цьому виді спорту відбудуться 7 серпня – передостаннього дня Олімпіади в Токіо.

Магучіх вважають головною фавориткою на перемогу в змаганнях зі стрибків у висоту на Олімпіаді в Токіо, пишуть спортивні видання.

19-річна Магучіх – чемпіонка Європи серед юнаків та юніорів, а також золота призерка юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. У липні 2019 року українка стала наймолодшою спортсменкою, якій удалося подолати двометровий бар'єр. У жовтні Магучіх установила новий світовий рекорд зі стрибків у висоту серед юніорів на відкритій арені, подолавши висоту 2,04 м, і стала срібною призеркою дорослого чемпіонату світу з легкої атлетики.

До Ігор 2020 вона підходить із найкращими результатами попередніх сезонів у світі: у лютому на турнірі Banskobystricka Latka у Словаччині легкоатлетка взяла у приміщенні висоту 2,06 м. Це національний рекорд і третій результат за всю історію жіночих стрибків у висоту. У світовому рейтингу Магучіх наразі – друга після росіянки Марії Лаціскене.

Магучіх заявляла, що на Олімпіаді в Токіо вона налаштована на світовий рекорд 2,09 м, який тримається з 1987 року, писав ISport.

Контекст:

Олімпійські ігри 2020 року мали відбутися в Токіо з 24-го липня до 9 серпня минулого року, через поширення коронавірусної інфекції змагання перенесли на 2021 рік. Їх проводять без глядачів із 23-го липня до 8 серпня. В Олімпіаді візьме участь приблизно 11 тис. спортсменів.

В України станом на ранок 5 серпня 12 олімпійських медалей: золота – у греко-римській боротьбі, дві срібні – у запливі на дистанції 1500 м вільним стилем та греко-римській боротьбі – і 10 бронзових – у жіночому дзюдо та вільній боротьбі (до 62 і 68 кг), у чоловічому фехтуванні, у стрільбі з пневматичного пістолета, у запливі на дистанції 800 м вільним стилем, у великому тенісі, синхронному плаванні та веслуванні на каное-одиночці.