$39.67 €42.52
weather +19 Київ

Українка Лузан завоювала бронзову медаль на Олімпіаді в Токіо

Українка Лузан завоювала бронзову медаль на Олімпіаді в Токіо Лузан завоювала бронзу
Українська спортсменка Людмила Лузан завоювала бронзову медаль на Олімпійських іграх у Токіо. Про це у Facebook поінформувала пресслужба Національного олімпійського комітету України 5 серпня.

Лузан брала участь у змаганнях в одиночному веслуванні на каное.

"Українська каноїстка фінішує третьою у фіналі на дистанції 200 м і приносить Україні бронзу Олімпійських ігор 2020", – указано в повідомленні.

Результат Лузан у фіналі – 47,034, заявила пресслужба НОК України.

Золото завоювала представниця США Гаррісон Невін, срібло – спортсменка з Канади Вінсент-Лапойнт Лоуренс.

Олімпійські ігри 2020 року мали відбутися в Токіо з 24 липня до 9 серпня минулого року, через поширення коронавірусної інфекції змагання перенесли на 2021 рік. Їх проводять без глядачів із 23 липня до 8 серпня. В Олімпіаді візьме участь приблизно 11 тис. спортсменів із більше ніж 200 країн світу.

В України зараз разом із нагородою, яку завоювала Лузан, 12 олімпійських медалей: золота – у греко-римській боротьбі, дві срібні – у запливі на дистанції 1500 метрів вільним стилем і греко-римській боротьбі – і дев'ять бронзових – у жіночому дзюдо та вільній боротьбі (до 62 і 68 кг), у чоловічому фехтуванні, у стрільбі з пневматичного пістолета, у запливі на дистанції 800 метрів вільним стилем, у великому тенісі та синхронному плаванні.