Український гімнаст Радівілов про Олімпіаду: Під час підготовки було безліч проблем. Атмосфера всередині жахлива
"Олімпійські ігри – це найважливіші змагання для будь-якого спортсмена. Я був на піку форми, але припустився прикрої помилки. Під час підготовки було безліч проблем. Атмосфера всередині жахлива. Я відчував постійний тиск", – написав він.
За словами Радівілова, гімнасти і тренер не могли сконцентруватися на підготовці.
"Спортсмени не повинні так готуватися до головного старту чотириріччя. І водночас я дістав із цього гарний урок. Хочу сказати голосно. Я тут. Я нікуди не йду. Я продовжую свій шлях. І я дійду", – підкреслив гімнаст.
Українські гімнасти на Олімпіаді 2020 року у Токіо змагалися у трьох фіналах – командному багатоборстві, багатоборстві та на паралельних брусах, але закінчили виступи, вперше в історії не здобувши жодної нагороди.
Радівілов – чемпіон Європи з опорного стрибка у 2020-му та 2021 році. На Олімпіаді у Токіо він не кваліфікувався до фіналів у індивідуальних змаганнях.
Контекст:
Олімпійські ігри 2020 року мали відбутися у Токіо з 24 липня до 9 серпня минулого року, через поширення коронавірусної інфекції змагання перенесли на 2021 рік. Їх проводять без глядачів з 23 липня до 8 серпня. В Олімпіаді візьме участь приблизно 11 тис. спортсменів із понад 200 країн світу.
У медальному заліку на першому місці зараз Китай (32 золоті, 22 срібні та 16 бронзових медалей). На другому – США, на третьому – Японія.
Україна наразі на 37-му місці, у неї 11 олімпійських медалей: золота – у греко-римській боротьбі, дві срібні – у запливі на дистанції 1500 м вільним стилем і у греко-римській боротьбі – і вісім бронзових – у жіночому дзюдо, у чоловічому фехтуванні, у стрільбі з пневматичного пістолета, у запливі на дистанції 800 м вільним стилем, у великому тенісі, дві у жіночій вільній боротьбі (одна у ваговій категорії до 68 кг і ще одна у категорії до 62 кг) та у синхронному плаванні.