Збірна України розгромила Венесуелу й вийшла у півфінал чемпіонату світу з футзалу. Відео

Серед тих, хто забивав, – українець Шотурма

29 вересня в Ташкенті (Узбекистан) збірна України у чвертьфіналі чемпіонату світу з футзалу виграла у збірної Венесуели й вийшла у півфінал турніру. Про це повідомляє сайт ФІФА.

Рахунок у матчі відкрили українці на п'ятій хвилині. М'яч забив Данило Абакшин.

Перш ніж зафіксувати відкриття рахунку, арбітр дивився відеоповтор моменту.

Менше ніж за хвилину венесуельці відігралися, точного удару завдав Мілтон Франсіа.

Щоб знову вийти вперед, збірній України довелося побігати ще вісім хвилин. Відзначився Петро Шотурма.

На 16-й хвилині знову забив Абакшин.

Після цього збірна Венесуели провела дві результативні атаки – на 16-й і 17-й хвилинах, забивали Хесус Віамонте й Альфредо Відаль.

І все ж на перерву українці пішли, ведучи в рахунку 5:3. Спочатку хет-трик за один тайм оформив Абакшин, а ще одного м'яча забив Назар Швед.

Одразу після свистка про початок другого тайму Ростислав Семенченко збільшив відрив до трьох голів.

На 27-й хвилині вдалося забити навіть воротарю українців Олександрові Сухову. Він провів м'яч через увесь майданчик і вбив його у ворота суперника. Рахунок став 7:3.

Після цього команди забили ще по одному голу. На 30-й хвилині рахунок скоротив венесуелець Рафаел Морілло, а на 32-й різницю в рахунку відновив Ігор Чернявський.

На останній хвилині гри українці встигли забити ще одного м'яча, відзначився Микола Микитюк.

Підсумковий результат – 9:4.

У півфіналі чемпіонату світу Україна зіграє проти Бразилії, яка у своєму чвертьфіналі перемогла Марокко з рахунком 3:1.

Контекст:

Чемпіонат світу з футзалу проводять в Узбекистані з 14 вересня до 6 жовтня.

Збірна України в першому матчі турніру програла Аргентині 1:7, у другому – розгромила Анголу 7:2, а у третьому – виграла у збірної Афганістану 4:1. Україна у підсумку посіла друге місце у групі C і вийшла у плей-оф ЧС 2024. В 1/8 фіналу українці перемогли збірну Нідерландів.