Щонайменше семеро людей дістали поранення внаслідок ракетних ударів окупантів по Запоріжжю – Офіс президента
Керівник підприємства у Запоріжжі вивів співробітників в укриття, що напевно врятувало їхні життя, зазначив Тимошенко
Фото: president.gov.ua
Унаслідок двох ракетних ударів російських окупантів 13 липня по Запоріжжю попередньо постраждало семеро людей.
Про це у Telegram повідомив заступник керівника Офісу президента України (ОПУ) Кирило Тимошенко.
"Запоріжжя. Ворог поцілив по місту. Є влучання в одне з підприємств. Попередньо, семеро людей поранені, – написав заступник глави ОПУ. – Керівник підприємства вивів співробітників до укриття, що напевно врятувало їхні життя".
Голова Запорізької обласної військової адміністрації (ОВА) Олександр Старух зазначив у Telegram, що дві крилаті ракети окупантів влучили в цех одного з підприємств, розташованих у Дніпровському районі Запоріжжя.
"Виникла пожежа. Наразі відомо про постраждалих. На місці подій працюють усі відповідні служби, рятувальники розбирають завали. Руйнування великі. Не виключена можливість, що під ними можуть знаходитися люди", – наголосив керівник ОВА.
Окупанти завдали ракетних ударів по Запоріжжю вдень 13 липня, влучивши в одне з підприємств міста, повідомили в ОВА.
А про наявність постраждалих внаслідок обстрілу одного з об'єктів інфраструктури міста поінформував секретар Запорізької міськради, в.о. міського голови Анатолій Куртєв.
Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)
Контекст
- 24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про повномасштабне вторгнення в Україну. Російські війська захопили частину Запорізької області.
- Оперативне командування "Південь" повідомило 28 травня, що ЗСУ перейшли у контрнаступ на півдні України. За інформацією Генштабу ЗСУ станом на 31 травня, у південній частині України російські окупанти зосередилися на обороні захоплених позицій.
- Станом на 5 червня Запорізьку область росіяни окупували майже на 60%, говорив голова Запорізької ОВА Олександр Старух.
- Обласний центр Запоріжжя окупанти не змогли захопити. Тому вони вирішили зробити Мелітополь "столицею" тимчасово окупованої території Запорізької області та готуються провести там "референдум" про "приєднання" регіону до РФ.