Війна в Україні

"Тепер будуть бити колишніх хазяїв". Українські військові відкопали танки, кинуті російськими окупантами 

29 березня 2022, 13.54

За даними Генштабу, місцеві жителі хотіли спалити російську техніку, щоб ворог не відбив її назад

Фото: Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine / Facebook

Українські військовослужбовці відкопали танки, покинуті російськими окупантами. Про це 29 березня у Facebook повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

"Кинуті російськими окупантами танки відкопали. Так, саме відкопали. Адже "професійні" російські танкісти примудрилися "посадити" їх у ґрунт ледве не по башти", – ідеться в повідомленні.

У Генштабі не уточнили, де саме окупанти залишили свою техніку, зауваживши, що місцеві жителі хотіли спалити танки, щоб ворог не відбив їх назад.

"Професійні військові не дали. "Підсохне – будуть наші. А полізуть забирати – спалимо разом із танками", – сказали. Підсохло, відкопали, поставили у стрій. Тепер будуть бити колишніх російських хазяїв. Довіряйте Збройним силам України", – зазначили в Генштабі.

Війна Росії проти України. Головне(оновлюється)

СВІЖІ НОВИНИ

Більше новин