Пошук по сайту

€50.88
$44.87

+27 Київ

Війна в Україні

"Тепер будуть бити колишніх хазяїв". Українські військові відкопали танки, кинуті російськими окупантами 

Українські військовослужбовці відкопали танки, покинуті російськими окупантами. Про це 29 березня у Facebook повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

"Кинуті російськими окупантами танки відкопали. Так, саме відкопали. Адже "професійні" російські танкісти примудрилися "посадити" їх у ґрунт ледве не по башти", – ідеться в повідомленні.

У Генштабі не уточнили, де саме окупанти залишили свою техніку, зауваживши, що місцеві жителі хотіли спалити танки, щоб ворог не відбив їх назад.

"Професійні військові не дали. "Підсохне – будуть наші. А полізуть забирати – спалимо разом із танками", – сказали. Підсохло, відкопали, поставили у стрій. Тепер будуть бити колишніх російських хазяїв. Довіряйте Збройним силам України", – зазначили в Генштабі.

Війна Росії проти України. Головне(оновлюється)

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати