Війна в Україні

Українські морпіхи минулої доби знищили два танки й 17 російських окупантів 

2 листопада 2022, 15.13

ЗСУ завдали ударів по російських загарбниках

Фото: EPA

Минулої доби 1 листопада українські морські піхотинці знищили 17 російських окупантів, дві БМП і один БТР. Про це 2 листопада повідомила пресслужба Військово-морських сил ЗСУ у Facebook.

Також артилерійські військові частини й підрозділи командування морської піхоти ВМС ЗСУ завдали ударів по загарбниках, унаслідок чого знищили два танки й одну БМП.

Остаточні втрати ворога уточнюють.

Контекст

СВІЖІ НОВИНИ

Більше новин