Пошук по сайту

€50.92
$44.92

+17 Київ

Війна в Україні

Українські морпіхи минулої доби знищили два танки й 17 російських окупантів 

Минулої доби 1 листопада українські морські піхотинці знищили 17 російських окупантів, дві БМП і один БТР. Про це 2 листопада повідомила пресслужба Військово-морських сил ЗСУ у Facebook.

Також артилерійські військові частини й підрозділи командування морської піхоти ВМС ЗСУ завдали ударів по загарбниках, унаслідок чого знищили два танки й одну БМП.

Остаточні втрати ворога уточнюють.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати