Унаслідок ракетного обстрілу окупантів по Запоріжжю є постраждалі – міськрада
Окупанти обстріляли в Запоріжжі один з об'єктів інфраструктури міста, зазначив Куртєв
Фото: Анатолій Куртєв / Facebook
Унаслідок двох ракетних ударів російських окупантів по Запоріжжю 13 липня є постраждалі.
Про це у Telegram повідомив секретар Запорізької міськради, в.о. міського голови Анатолій Куртєв.
"Сьогодні рашисти обстріляли в Запоріжжі один з об'єктів інфраструктури міста. Відомо про два прильоти. Зараз на місці працюють відповідні служби. На жаль, є постраждалі. Більше деталей згодом", – написав він.
Окупанти завдали ракетних ударів по Запоріжжю вдень 13 липня, влучивши в одне із підприємств міста, повідомили в обласній військовій адміністрації (ОВА).
Війна Росії проти України. Головне(оновлюється)
Контекст
- 24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про повномасштабне вторгнення в Україну. Російські війська захопили частину Запорізької області.
- Оперативне командування "Південь" повідомило 28 травня, що ЗСУ перейшли у контрнаступ на півдні України. За інформацією Генштабу ЗСУ станом на 31 травня, у південній частині України російські окупанти зосередилися на обороні захоплених позицій.
- Станом на 5 червня Запорізьку область окуповано росіянами майже на 60%, говорив голова Запорізької ОВА Олександр Старух.
- Обласний центр Запоріжжя окупанти не змогли захопити. Тому вони вирішили зробити Мелітополь "столицею" тимчасово окупованої території Запорізької області та готуються провести там "референдум" про "приєднання" регіону до РФ.