повернутись на
$41.11 €44.88
weather +25 Київ

Білодід у сукні-сітці позувала на пляжі у Греції. Фото photo icon

Білодід у сукні-сітці позувала на пляжі у Греції. Фото Білодід – триразова чемпіонка світу з дзюдо

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід 9 серпня розмістила в Instagram фото, на яких її знято під час відпочинку на одному з курортів Греції.

На пляжних знімках спортсменка позує в бірюзовому бікіні, доповнивши образ сукнею-сіткою та капелюхом.

Білодід у сукні-сітці позувала на пляжі у Греції. Фото фото 1 Фото: dariabilodid7 / Instagram

Дзюдоїстка залишила публікацію без коментарів.

Спортсменка також показала фото грецького салату.

29 липня Білодід на Олімпіаді в Парижі перемогла представницю Кірибаті Неру Тібву за п'ять секунд першого поєдинку, але після другого з японкою Харукою Фунакабо заробила три "шидо", що означає дискваліфікацію, на стадії 1/8 фіналу.

Білодід – триразова чемпіонка світу з дзюдо (2018–2019 років). Також вона наймолодша чемпіонка світу в історії дзюдо (свій перший титул виборола в 17 років). Вона триразова чемпіонка Європи.

24 липня 2021 року Білодід принесла Україні першу нагороду Олімпійських ігор у Токіо, посівши третє місце в турнірі з дзюдо у ваговій категорії до 48 кг. Національний олімпійський комітет України повідомив, що це перша в історії незалежної України олімпійська медаль у жіночому дзюдо.