повернутись на
$39.67 €42.52

"Підтримуватиму". Російський бізнесмен Чичваркін у формі української збірної підтримав Україну на Євро 2020

Чичваркін: Сьогодні буде непросто перемогти
Російський бізнесмен Євген Чичваркін, який проживає у Великобританії, 3 липня у Facebook повідомив, що вболіватиме за збірну України, котра сьогодні грає в 1/4 чемпіонату Європи.

"Сьогодні буде непросто перемогти, але дорогу здолає злої... Ну, загалом, дуже впертий. Підтримуватиму. Так хочеться пройтися ввечері із собакою у футболці переможця повз засмучених містян, а квитки на півфінал (на "Вемблі") вже є! Дух у поміч!" – написав він.

Свій пост російський бізнесмен супроводив власним фото, на якому він одягнений у футболку української збірної.

Увечері, 3 липня, на стадіоні "Олімпіко" в Римі українська збірна зіграє з Англією у чвертьфіналі чемпіонату Європи. "ГОРДОН" вестиме текстову онлайн-трансляцію матчу.

Нинішній чемпіонат став першим для України, у якому національна збірна вийшла у плей-оф.

У першому турі Євро 2020 збірна України програла збірній Нідерландів із рахунком 2:3. Під час матчу українці відігралися з 0:2 і втратили нічию наприкінці поєдинку.

Обігравши команду Північної Македонії, збірна України перервала серію із шести поразок поспіль у фінальних частинах чемпіонатів Європи з футболу.

У третьому матчі групи С на Євро 2020 Україна мінімально програла збірній Австрії та посіла в підсумку третє місце, маючи в активі три очки.

У 1/8 фіналу Євро 2020 українці перемогли команду Швеції з рахунком 2:1 і вийшли у чвертьфінал турніру.