Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+21 Київ

Новини

Lida Lee, яка таємно лікується від алкозалежності, уперше після тривалої паузи з'явилася на публіці й заспівала з колишнім партнером Дорофєєвої 

Українська співачка Lida Lee після тривалої паузи вперше з'явилася на публіці, виступивши на концерті українського артиста Позитива в Одесі 18 травня.

Відео з її участю розтиражували в мережі й, зокрема, опублікували в Telegram-каналі Show must go on. Артистка заспівала разом із Позитивом пісню "Дим" із репертуару гурту "Время и Стекло", яку співак до розпаду гурту співав з українською артисткою Надією Дорофєєвою.

Свого виступу в Одесі артистка не анонсовувала.

Контекст